5

מתמחים בעיצוב פנים לדירות גג

במשרד עיצוב הפנים המצליח והמוערך של אריאלה ענבר מתמחים בעיצוב סוגים שונים של נכסים, לרבות עיצוב פנים דירות גג. עבודות עיצוב פנים של דירת גג מותאמות במשרד אישית לצורכי הדיירים מבחינה פרקטית ואסטטית כאחת. כמו כן, למשרד ניסיון רב בתכנון ועיצוב דירות גג ישנות הנדרשות בעבודת שיפוץ מקיפות, לצד עיצוב ותכנון מתאים של החלל בדירות גג חדשות מקבלן. כל זאת מסופק עם ליווי של כל הפרויקט משלבי תכנון ועד הלבשת הבית, ברמה גבוהה של זמינות, עם גישות עיצוב מתקדמות, ניצול מרבי של המרחב וחלוקה נכונה של החלל.

 

הייחוד שבתכנון דירת גג

ייחודה של דירת גג מדירה רגילה הינו במרחב החיצוני שלה המשקיף על סביבתו ומספק עוד מתחם לדיירי הבית לנוח, לאכול, לארח וכדומה. כפועל יוצא מכך עיצוב דירת גג נדרש בניצול נכון של החלל החיצוני באופן המקושר לעיצוב פנים הבית וסגנונו, עם חדירה כמה שיותר גדולה של אור טבעי לחללים פנימיים. בכדי להגיע ליעדים אלו יש לתת חשיבות רבה לעיצוב המרחב החיצוני על גג, בין היתר מבחינת ריצופו, ריהוט נבחר עבורו, הצללתו, צבעיו, מיקום פרטיו, מפתחיו, שילוב צמחייה וכדומה. כל זאת כמובן לצד עיצוב נכון של המרחב הפנימי של הדירה באופן העונה להעדפות וצרכי דיירי הבית.

 

דוגמאות נבחרות לעיצוב דירות גג

לפניכם מספר דוגמאות לעיצוב פנים לדירות גג פרי עבודת המשרד:

  • דופקלס בקריית אונו- דירת דופלקס ישנה לזוג עם שני ילדים, עם שתי קומות וגג גדול שהיווה את הבסיס לכל עבודות העיצוב. בתור התחלה יחידת ההורים מוקמה מחדש בצמוד למרפסת, במטרה לזכות במרחב חיצוני על חשבון ממדי החדר. כמו כן הדירה נדרשה לעבור עבודות שיפוץ מקיפות שכללו החלפת תשתיות וחלוקה מחודשת של החללים, במטרה להפוך את המרחב ליותר מואר, מרווח ונעים. העבודות כללו בין היתר גם החלפת ריצוף, מערכות מיזוג והחלפת דלתות. לצפיה בפרוייקט לחצו כאן.
  • דירת פנטהאוז מקבלן בראש העין- דירה חדשה מקבלן שעבודת העיצוב ליוותה אותה כבר משלבים התחלתיים עד להלבשת הבית. הדירה נועדה לזוג מבוגר שופע בשמחת חיים עם משפחה גדולה, המתאימה לאישה בשלנית. הדירה תוכננה עם חלל ציבורי גדול ומרווח המתאים להכלת משפחה מורחבת, שעוצב לבקשת הלקוחות בסגנון אגדי של אלף לילה ולילה. זאת לצד מטבח מאובזר עם הרבה שטחי עבודה ומקומות אחסון ועם מרחב חיצוני שופע באפשרויות הסבה. כמו כן, ביחידת ההורים הוסף חדר ארונות ותוכננה מקלחת גדולה על פני הקטנה המקורית. הנכדים הרבים זכו למרחב מיוחד משלהם עם עיצוב רענן ועכשווי.

 

עיצוב דירת גג

לעיצוב דירת גג ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com.

דילוג לתוכן