1

איך לעצב את הבית שיהיה חם אבל עדיין מודרני?

ישנם סגנונות שונים של עיצוב שהמוכרים ביותר הם המודרני, הכפרי והקלאסי. לכל סגנון מאפיינים בולטים משלו, כך בסגנון המודרני יופיעו מאפיינים של מינימליות, ניקיון עיצובי, משטחים ישרים וחומרים "קרים".

עיצוב פנים מודרני חם, הופך כל חלל שבו אנו נמצאים לביתי ונעים הרבה יותר וזו גם הסיבה מדוע הפך לז'אנר עיצובי פופולארי בקרב אוהבי העיצוב המודרני העכשווי. 

כיצד יוצרים חלל חמים ומודרני בעת ובעונה אחת?

אפשר ליצור סגנון עיצובי חם בדרך של שילוב אלמנטים מסגנונות אחרים כמו כפרי, תעשייתי ונורדי. השילוב "שובר" את הקרירות והמינימליסטיות שניתן לצפות מהעיצוב המודרני המובהק.

אפשרות נוספת היא לשלב אלמנטים "חמים" כמו צבעים על הסקאלה החמה יותר או שילוב חומרים שמשדרים חמימות.

הצבעים החמים, גוונים של חום, גווני אדמה, או אם אתם אוהבי אפור אז הגוונים האפורים-חומים (גרייג') ישוו למקום סגנון חם יותר. הכנסת רהיטים עשויים מעץ כגון שולחן בסלון, פינת אוכל או מידוף יכניסו גם הם חמימות לחלל.

לבסוף שילוב של טקסטיל בגוונים נייטרלים חמים או בצבעי פסטל, גם היא דרך נפלאה להוסיף חמימות.

חשוב מאד שלא להעמיס באלמנטים ויזואליים ולא ליצור חלל צפוף מדי. במעט מאד אלמנטים ותוך הלבשה נכונה של החלל אפשר ליצור סגנון עיצובי חמים ומודרני גם יחד, סגנון עכשווי שאיננו מנוכר מדי.

מעוניינים להפוך את הבית שלכם לחמים ונעים יותר? רוצים להעניק לכל חלל מראה מודרני וחמים בו זמנית? אריאלה ענבר, מעצבת פנים מקצועית ומנוסה תשמח לסייע לכם בכל עניין ובקשה ולהפוך את המרחב שלכם למשפחתי ולחמים הרבה יותר. לפרטים נוספים, לחצו כאן ולמענה לכל שאלה התקשרו לטלפון – 054-5958933

דילוג לתוכן