עיצוב פנים בתים פרטיים

1

על תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים

תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים הינו הליך מורכב הדורש ידע מקצועי מעמיק וניסיון רב בתחום. במשרד עיצוב הפנים המוביל של אריאלה ענבר מתמחים בתכנון ועיצוב בתים פרטיים בהתאמה אישית מלאה לחלומות, שאיפות, רצונות וצרכי בעליהם. ההתאמה ניכרת בתכנון ועיצוב בית עם סגנון אישי המורכב מחיבור נכון והרמוני של סגנונות שונים, באופן המשלב פרקטיות לצד יצירתיות, נעזר בטכניקות וחומרים חדישים, ויוצר מרחב מחייה אסטטי ונקי שנוח ונעים לחיות בו.

 

עיצוב פנים תוך התייחסות למרחב החיצוני

עיצוב פנים לבתים פרטיים שונה במהותו מעיצובן של דירות, בהיותו נדרש להתייחס גם למרחב חיצוני הניכר במעטפת הבית ובחצר המקיפה אותו. ככזה עיצוב הבית מבוסס על תוכנית אדריכלית, החזות החיצונית של המבנה, נתוני החצר וסביבת הבית, כיווני אור ורוח וכדומה. בסיס זה משפיע על אופן חלוקת החלל הפנימי, חזותו ומפתחיו, מתוך רצון להפיק את המרב מהמרחב החיצוני שעוטף את הבית ולאפשר דיאלוג בין חללים פנימיים וחיצוניים. הדיאלוג בין המרחבים גם מכתיב את צורת עיצוב החצר, הגינה והמרפסת באופן שמתמזג עם המרחב הפנימי, עם גישה נוחה ומזמינה בין המרחבים וסגנון עיצוב זהה. כל זאת מתוכנן מתוך התאמה לצרכי והעדפות דיירי הבית והפונקציות שהמרחב החיצוני נועד לשמש, למשל עבור הסבה, כפינת ברביקיו, עם בריכת שחייה או ג'קוזי, אזור משחק לילדים, מחסן, גינת תבלינים, חצר מצילה, תכנון גדר אסטטית המפרידה מהרחוב והשכנים ועוד.

 

פרמטרים שיש להתחשב בהם

בתכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כבר מתחילת ההליך, למשל:

  • מסגרות תקציב- מכיוון שבעיצוב פנים בית פרטי השמים הם הגבול מבחינת איכות ועלויות חומרים, רהיטים, עבודות וכדומה, יש להגדיר מסגרות תקציב עבור פרויקט העיצוב המבוסס על רשימה של סדרי עדיפויות.
  • סגנון מועדף- עבור אנשים רבים בית פרטי הינו הגשמה של חלום. בכדי להפוך את החלום למציאות יש להבין כיצד הייתם רוצים שביתכם ייראה ואיזו אווירה תהיה בו. כך למשל, יש מי שחולם לגור בבית יוקרתי בסגנון עכשווי, ואילו אחר יבקש מרחב מחייה באווירה ביתית וכפרית.
  • צרכים אישיים- לצד הבנת האווירה המבוקשת יש גם להגדיר צרכים שונים ופונקציות שכל מרחב פנימי וחיצוני נדרש למלא, כמו צרכי אחסון, הרגלי אכילה, תרבות אירוח, תחביבים, הרגלי מנוחה ושינה וכדומה. הגדרות אלו יסייעו בחלוקה נכונה של החלל, בפריטים שכל חדר יכיל והאופן בו הם יוצבו.

 

עיצוב בתים פרטיים

דוגמה לעיצוב פנים בתים פרטיים לחצו כאן. לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com.

דילוג לתוכן