עיצוב פנים ברמת גן

1

המלצה על מעצבת פנים ברמת גן

החיפוש אחר מעצב פנים ברמת גן מתחיל באיתור בעלי מקצוע מומלצים הפועלים באזור. אם אתם מעוניינים בהמלצה עבור מעצבת פנים ברמת גן שהינה מנוסה ואיכותית, כדאי שכירו את משרדה של אריאלה ענבר. מדובר במעצבת מוערכת ומנוסה, מייסדת ארגון עיצוב הפנים בישראל, המכירה היטב את העיר ומספקת לכל לקוח הליך עיצוב מקצועי ושלם, מותאם אישית לצרכיו והעדפותיו.

 

מעצבת פעילה באזור רמת גן

שירותי עיצוב פנים ברמת גן המסופקים על ידי משרדה של אריאלה ענבר ינוהלו על ידי אשת מקצוע מוערכת, המכירה היטב את העיר על מאפייניה השונים, חוקי בנייה, מאפייני הנכסים שלה והתשתיות שלה. הכרות זו תורמת באופן ישיר לתכנון ועיצוב נכון, יעיל ומדויק של נכסים. בנוסף, עבודתה באזור רמת גן מעניקה לכם מעצבת צמודה לפרויקט, הבוחנת את התנהלות העבודות לעיתים קרובות ומגלה רמה גבוהה של זמינות לבעיות שעלולות לצוץ במהלכן. מעבר לכך, לאריאלה ענבר יש גם הכרות עם מגוון איכותי ומומלץ של אנשי מקצוע, ספקים וחנויות הנדרשים לפרויקט העיצוב. היכרות זו מאפשרת בחירה נאותה של גורמים המעורבים בפרויקט ובחירה מושכלת ויעילה של חומרים, ריהוט ופריטים מבוקשים נוספים.

 

דוגמאות מובחרות של עבודות עיצוב

אריאלה ענבר מעצבת בתים ודירות ברמת גן בהתאמה אישית מלאה, באופן המספק מענה שלם לצרכים פרקטיים, עם ניצול מלא וחכם של המרחב לצד יצירת קו עיצוב ייחודי הנשען על סגנונות שונים עם הרבה יצירתיות וקסם. לפניכם מספר דוגמאות לעבודות עיצוב פנים ברמת גן שלה:

  • עיצוב פנים של דירה ישנה ברמת גן עבור זוג צעיר עם שני ילדים, שנדרשה בשיפוץ מקיף לרבות הוספה של מעלית חיצונית. הדירה עצמה תוכננה בסגנון מודרני עם נגיעות של קו סקנדינבי וכללה יחידת הורים שאליה הוסף חדר ארונות גדול וחדר רחצה מפנק. לחצו כאן כדי לעבור לגלריה.
  • שיפוץ יסודי של דירה ברמת גן בסגנון אקלקטי, עם תכנון והלבשה מחודשים של המרחב, כולל בין היתר הוספת חדר רחצה צמוד לחדר שינה של ההורים, הגדלת מטבח וחיבורו לסלון, תיחום פינת עבודה ועבודות נגרות בהתאמה אישית.
  • עיצוב דירה קטנה מקבלן לזוג עם שני בנות, בסגנון כפרי, עם שינויים מהותיים בתוכניות מקוריות, ניצול אופטימאלי של המרחב, ליווי רכישות מספקים וביצוע של עבודות נגרות וסטיילניג.

 

לשירותי מעצבת פנים ברמת גן

להזמנת שירותי מעצבת פנים ברמת גן, ולקבלת למידע ופרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com.

דילוג לתוכן