2

עיצוב כפרי מודרני – ליהנות משני העולמות

עיצוב כפרי קלאסי מתייחס לעיצוב מתקופה מסוימת או אזור מסוים בעולם ומנסה לשחזר אותם. לרוב עיצוב כפרי הוא בעל אלמנטים ופיתוחים רבים ויתאים לבתים גדולים.

בארץ יש דירות בשטח מצומצם ועדיין אוהבי העיצוב הכפרי יכולים להנות ממנו מבלי שביתם יראה עמוס ודחוס.

עיצוב פנים כפרי מודרני לוקח אלמנטים וחומרי גלם בעלי זיקה לעיצוב הכפרי המסורתי ומשלב אותם. המראה המתקבל קליל ונקי יותר ומתאים להרבה מקומות בארץ ולדירות בשטח מצומצם יותר ומכאן הקסם שלו עבור אוהבי העיצוב הכפרי.

עיצוב כפרי מודרני – מה זה אומר?

בעבר בבניה כפרית קלאסית, נעשה שימוש בחומרי הגלם במצבם הטבעי, או בעיבוד קל. בתים כפריים אופיינו בחללים גדולים ונעשה בהם שימוש רב בעץ ובאבן. הריהוט שהוכנס היה מעץ מלא וברזל ונעשו שימוש בבדים צבעוניים וחמים על מנת לתת לבית צביון אישי ואווירה ביתית מחומרים מקומיים.

עיצוב כפרי מודרני ינסה לחקות את השימוש בחומרים אלה אבל במינון נמוך יותר כדי שהחלל ישדר קלילות ונקיון עיצובי. כמו כן השימוש בחומרים יכול להיות כזה שמדמה עץ, כמו אריחים דמויי פרקט לרצפה ורהיטים מפורניר עץ ולא מעץ מלא. השימוש בחומרים האלה נח יותר תקציבית וגם מאפשר תחזוקה קלה יותר.

אם פעם חזיתות המטבח היו מעץ מלא וכל המסגרות ואלמנטי הקישוט היו מגולפים בהם ביד, היום החזיתות מגיעות עם מסגרות ופיתוחים שמבוצעים במפעלי העיבוד השונים. הגמר יכול להיות בצבע בתנור או בחומרי כבישה אחרים שמאפשרים התאמת החומר לפיתוחיםא

עיצוב פנים בסגנון כפרי מודרני כולל לרוב פרקט בכל הבית, שילוב של אריחים מאויירים בחדרי הרחצה, נגרות עם מסגרות ופיתוחים, צבעים שאינם מונוכרומטיים, תאורה שמשלבת ברזל וזכוכית, ריהוט עם קוים מעוגלים וטקסטיל שמייצר חמימות כמו וילונות, שטיחים וכריות.  לתאורה תפקיד חשב בעיצוב זה והיא תהיה רכה וחמימה וגופי התאורה ישמשו "תכשיטים" מעוצבים.

אריאלה ענבר מעצבת פנים משלבת עיצוב פנים יצירתי ומיוחד בדגש על עיצוב פרקטי ונוח. העיצוב כולל ליווי אישי, סיוע בבחירת חומרי גלם וכן הפניה למיטב החנויות המתמחות בתחום. לאריאלה יש ניסיון רב שנצבר במשך השנים ומאגר של מאות לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. תהליך העיצוב מציע שותפות מלאה, כך שאתם לוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות ובחירת חומרי הגלם השונים, כדי שבסוף התהליך תרגישו בבית. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידה, או צרו קשר בטלפון – 054-5958933

דילוג לתוכן