1

טיפים לעיצוב פנים דירה חדשה מקבלן

משרד עיצוב הפנים של אריאלה ענבר מתמחה בעיצוב דירות מקבלן, בהתאמה אישית לצרכי ורצונות רוכשי הנכס. רוצים להתחיל להכיר את התחום? לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להבין למה יש לשים לב וכיצד יש לגשת אל עיצוב פנים לדירה חדשה מקבלן.

  • בכדי להפיק את המרב מדירתכם החדשה ולזכות במרחב מעוצב שעונה לחלומות ולצרכים שלכם עם הליך חסכוני ויעיל, חשוב שתפנו לקבלת סיוע מקצועי כפי שמשרדנו מספק.
  • הבינו איזו אווירה אתם רוצים שתהיה בביתכם בין אם עכשווית ונקייה, ביתית וחמימה, מכובדת ויוקרתית וכדומה. אווירה זו תכתיב את סגנון עיצוב דירה חדשה מקבלן, גווניו וסוג החומרים שייעשה בהם שימוש.
  • בחנו לעומק את הצרכים שלכם, איזה פונקציות כל חלל נדרש לספק, איזה רחסון נדרש בו, תבחנו את ההתנהלות לאורך כל היום מהרגע שקמים ועד שהולכים לישון, וכן הגדירו את תחומי העניין שלכם, תרבות אירוח וכדומה. בחינה זו תאפשר לתכנן נכון את הדירה החדשה, לעצב את חלליה השונים, להבין אילו פריטים ורהיטים יהיו בה וכיצד הם ימוקמו.
  • תכננו במדויק כיצד יראה כל חדר בבית, איך ימוקמו רהיטיו השונים, גופי תאורה ומוצרי חשמל. תכנון זה יאפשר לכם לבצע שינויים נחוצים בתשתיות הבית, כמו נקודות חשמל אינסטלציה, מיזוג וכד'.
  • בסלון הדירה שלכם יש חלונות ענק הפונים לנוף אורבאני מרהיב? ודאו שגם נקודות החשמל פונות לצד זה, כך שלא תמצאו את עצמם עם טלוויזיה הפונה לצד השני וכך גם עם סלון המפנה עורף לנוף הנשקף מחלונותיו.
  • בתכנון כל אזור במרחב הפתוח של הסלון, מטבח ופינת אוכל, יש לבחון כיצד עיצובו של כל אזור משפיע על המרחב בכללותו. כך למשל, אם רוצים להזיז קיר במטבח לשם יצירת עוד מקום אחסון יש לבחון כיצד שינוי זה ישפיע על הקשר שבין הסלון למטבח.
  • כל מסמך שעליו חותמים הקשור לתכנון הדירה יש לבחון בעיון על פרטיו השונים מכיוון שלאחר חתימה לא ניתן לבוא בטענות על חוסר התאמה בין הרצונות שלכם לנעשה בפועל.

 

עיצוב דירה מקבלן

לדוגמה לעיצוב דירה מקבלן לחצו כאן. לפרטים ומידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרדה של אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com.

 

דילוג לתוכן