מעצבת פנים מומלצת

1

איך בוחרים מעצב פנים מומלץ?

תהליך החיפוש אחר מעצב פנים יכול להיות מאתגר במיוחד כשלא מכירים את עולם השיפוצים והעיצוב ויש ברשת המון אתרים של מעצבי פנים. כשאתם מחפשים מעצב פנים, אתם בעצם מחפשים איש מקצוע שאוחז בידע, ביכולות, בטעם ובכישרון האישי הנדרשים לתכנון ולעיצוב הבית שלכם. 

בכדי למצוא את איש המקצוע הנכון לכם, אתם צריכים למצוא תחילה מעצב פנים מומלץ או מעצבת פנים מומלצת איתם תרצו ליצור קשר. אחרי שמצאתם את מעצב או מעצבת הפנים שעליהם קיבלתם המלצות, אתם צריכים לבחון האם תיק העבודות שלו גורם לכם לרצות להיפגש ולהכיר אותו. 

תהליך החיפוש של מעצב פנים מומלץ: 

כשאתם מחליטים לפני שיפוץ שחשוב שמעצבת פנים תלווה את התהליך אבל אתם לא מכירים מעצבי פנים, המלצות הן בהחלט מקום טוב להתחיל בו. חיפוש מעצב פנים מומלץ אצל חברים, בני משפחה, קולגות מהעבודה ושכנים – אנשים שאתם סומכים עליהם כל אלה יכולים לסייע לכם לקבל מס' המלצות אותן תרצו להמשיך ולבדוק. חשוב שהאנשים מהם קיבלתם את ההמלצות יכירו באופן אישי את השירות של המעצב עליו המליצו, אם מזה שעברו בעצמם ליווי של פרויקט כזה איתו או מכירים אדם קרוב שחווה את זה. שיחות טלפוניות עם המעצבות שקיבלתם וחיפוש מידע ועבודות שלהם בגוגל יעזרו לכם לצמצמם את האפשרויות ולהתכנס לכ- 3 מעצבות איתן תרצו גם להיפגש. 

בשלב הבא בחיפוש מעצבת פנים מומלצת תיפגשו עם המעצבות הנבחרות ותבדקו עם מי יש לכם כימיה וחיבור אישי. תהליך השיפוץ הינו לחוץ וחשוב שתלווה אתכם מעצבת שאתם מרגישים איתה בנח ושתתן לכם הרגשת בטחון בעבודה איתה. מומלץ לדבר עם לקוח או שניים שעבדו איתה ולבדוק האם זה מחזק אצלכם את הדברים שעלו בפגישה איתה. 

היכולת שלכם לבחון את התאמת איש המקצוע אליכם מעבר להיותו מעצב פנים מומלץ תלויה בפתיחות שנוצרה בפגישה, בחיבור האישי ובהרגשת הבטחון בידע ובמקצועיות שעלו. 

מוזמנים להיפגש עם אריאלה ענבר, מעצבת פנים מומלצת למגזר הפרטי והעסקי שתעמיד לרשותכם את כל הידע הדרוש לכם לכניסה לתהליך שיפוץ או בניה. להמלצות לחצו כאן. ולפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 054-5958933.

דילוג לתוכן