מעצבת פנים מומלצת בתל אביב

מעצבת פנים מומלצת בתל אביב

מעצבת פנים בתל אביב שתשפץ לכם את הדירה הישנה

למי שמחפש מעצבת או מעצב פנים בתל אביב, כדאי לבחור באיש מקצוע מומלץ עם ניסיון עשיר בעיר, המכיר היטב את מאפייני הבניה והתשתיות שלה, וגם סוגי נכסים אופייניים בדגש על דירות ישנות.

יש להעדיף מעצבי פנים תל אביב המכירים היטב בעלי מקצוע, ספקים וחנויות מומלצים בעיר, ומציגים רמה גבוהה של זמינות לפיקוח אחר העבודות בשטח ופתרון בעיות דחופות.

דוגמא טובה של מעצבת פנים תל אביב שהינה מומלצת ומוערכת מהווה אריאלה ענבר, מייסדת ארגון מעצבי הפנים בישראל שרבות מעבודותיה פורסמו במדיות, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מומלצים בתל אביב וסביבתה.

מעצבי פנים בתל אביב : ניסיון רב בעיצוב דירות ישנות

בתל אביב יש מספר גדול של דירות ישנות שמבקשים לעצב ולשפץ, בנות עשרות שנים, שרבות מהן מעולם לא עברו שיפוץ רציני.

למשרדה של המעצבת אריאלה ענבר יש את כל הידע והניסיון הנדרש עבור עיצוב מוצלח של דירות ישנות, הנדרשות בעבודות נרחבות, כולל שיפוץ יסודי של קירות, החלפת ריצוף, חלונות, דלתות וכדומה.

כמו כן, לעיתים בעבודות אלו עולה בצורך בהחלפת תשתיות הבית, למשל החלפת צנרת ברזל בצנרת פלסטיק, החלפת מערכות מיזוג, יצירת נקודות תקשורת ולרשת האינטרנט וחיבור חשמל תלת פאזי.

לא אחת חלוקת פנים של דירות ישנות בתל אביב אינה תואמת צרכים עכשוויים, ויש צורך לתכנן מחדש את החלל.

למשל, בדירות ישנות רבות המטבח תוכנן כחדר נפרד וקטן המנותק משאר חלקי הבית, ויש צורך לפתוח אותו ולחברו למרחבים משותפים כמו הסלון ופינת אוכל.

כמו כן בדירות ישנות רבות יש רק חדר שירותים ורחצה אחד, ולכן יש צורך בהוספת עוד חדר רחצה ושירותים שצמוד ליחידת ההורים.

דוגמא לעיצוב פנים של דירה ישנה בתל אביב

דוגמא אחת מיני רבות לעיצוב פנים של דירה ישנה בתל אביב, פרי עבודתה של אריאלה ענבר, הינה דירה בת חמישים שנה שמעולם לא שופצה, שיועדה לזוג עם תאומים וגם כלב.

הדירה תוכננה באופן המשלב קו מודרני עם פרטי וינטאג' באופן שיתאים לצרכים שונים של הדיירים.

בתור התחלה, בהיותו בית ישן היה צורך בשיפוץ יסודי ובהחלפת כל התשתיות שלו, לרבות תשתיות מים, ביוב, חשמל, מערכות מיזוג וכן החלפת ריצוף ודלתות.

כמו כן המבואה והמטבח נפתחו לסלון, וכך נוצר מרחב מרווח ומואר המאפשר קשר בין בני המשפחה בחללים השונים. לחדר השינה של ההורים חובר חדר שירותים ונפתחה מרפסת השירות, ובכך נוצר חדר הורים גדול ונוח.

בנוסף, בבית בוצעו עבודות נגרות רבות בהתאמה אישית לממדי הדירה וצורכי אחסון.  בכל הדירה נעשה שימוש בריהוט קיים שמוקם מחדש עם השלמות של סטיילינג, ואפילו הכלב זכה אף הוא לחדרון משלו צמוד למטבח. לכניסה לפרוייקט לחץ כאן.

לפני שמתחילים לעבוד עם מעצב פנים תל אביב

לפני התחלת תהליך עיצוב פנים בתל אביב, חשוב לקבוע מטרות אישיות ולתכנן על פי התקציב.

בחירת סגנון ועיצוב: כשמתחילים את השיפוץ, חשוב לבחור את הסגנון והעיצוב המתאימים לדירה הישנה. שימור הסגנון המקורי ושילוב בין פריטים מסורתיים לחדשניים יעניקו לדירה מראה ייחודי ואישי.

תכנון תאורה מתאימה: התאורה הנכונה תשדרג את נראות הדירה הישנה. כדאי לשקול להשתמש בתאורה טבעית, כדרך חלונות גדולים או פתחים בחלל הדירה, תוך שילוב מערכות תאורה מודרניות.

שיפוץ ועיצוב מטבח: המטבח הוא אחד המרכזים החשובים בדירה ועיצובו ישדרג את נראות הדירה. כדאי לשקול להשתמש בחומרים עמידים וידידותיים לניקוי, בצבעים מודרניים, ברהיטים עם פונקציונליות גבוהה ופתרונות אחסון יעילים.

שדרוג חדר האמבטיה: חדרי האמבטיה והשירותים הם חלק בלתי נפרד מנראות הדירה. שדרוגם יוביל למראה מודרני ויוקרתי. מומלץ להשתמש במסגרות זכוכית, מקלחונים ו/או אמבטיות מודרניות.

בחירת צבעים ורקעים מתאימים: צביעת הקירות בדירה תשנה את המראה הכללי. בחירת צבעים מתאימים תאפשר ליצור אווירה חדשה במרחב הביתי.

שדרוג רהיטים ואביזרים: החלפת רהיטים ישנים או הוספת אביזרים חדשים תעניק מראה חדש ועדכני לדירה. כדאי לשקול לשלב בין רהיטים מסורתיים לרהיטים מודרניים, ולבחור אביזרים כמו מראות, מנורות, תמונות וטקסטילים המתאימים לסגנון העיצוב שנבחר.

שיפוץ רצפות וחיפויים: חיפויים חדשים לרצפות ולקירות הדירה יחדשו את נראותה. מנגד, כדאי לשקול לשמר רצפות עץ מקוריות או לחילופין, לשדרג לרצפות פרקט איכותיות ומודרניות.

תכנון של פתרונות אחסון יעילים: חשוב לתכנן פתרונות אחסון יעילים ומתאימים. כדאי להשתמש בארונות מובנים, מדפים מתכווננים, ולעצב פתרונות אחסון חכמים.

להתייעצות עם מעצבת פנים מומלצת במרכז

אריאלה ענבר מעצבת פנים, משלבת עיצוב פנים יצירתי ומיוחד בדגש על סגנון פרקטי ונוח.

אריאלה מעניקה ליווי אישי, סיוע בבחירת חומרי גלם וכן הפניה למיטב החנויות המתמחות בתחום.

לאריאלה יש ניסיון רב שנצבר במשך השנים ומאגר של מאות לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.

תהליך העיצוב מציע שותפות מלאה, כך שאתם לוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות ובחירת חומרי הגלם השונים, כדי שבסוף התהליך תרגישו בבית.

לייעוץ מקצועי יש ליצור קשר בטלפון:  054-5958933

דילוג לתוכן