1

מעצבת פנים בתל אביב שתשפץ לכם את הדירה הישנה

למי שמחפש מעצבת או מעצב פנים בתל אביב, כדאי לבחור באיש מקצוע מומלץ עם ניסיון עשיר בעיר, המכיר היטב את מאפייני הבניה והתשתיות שלה, וגם סוגי נכסים אופייניים בדגש על דירות ישנות. עוד יש להעדיף מעצב המכיר היטב בעלי מקצוע, ספקים וחנויות מומלצים בעיר, ומציג רמה גבוהה של זמינות לפיקוח אחר העבודות בשטח ופתרון בעיות דחופות.

דוגמא טובה למעצבת פנים בתל אביב שהינה מומלצת ומוערכת מהווה אריאלה ענבר, מייסדת ארגון מעצבי הפנים בישראל שרבות מעבודותיה פורסמו במדיות, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות מומלצים בתל אביב וסביבתה.

ניסיון רב בעיצוב דירות ישנות

בתל אביב יש מספר גדול של דירות ישנות שמבקשים לעצב ולשפץ, בנות עשרות שנים, שרבות מהן מעולם לא עברו שיפוץ רציני. למשרדה של המעצבת אריאלה ענבר יש את כל הידע והניסיון הנדרש עבור עיצוב מוצלח של דירות ישנות, הנדרשות בעבודות נרחבות, כולל שיפוץ יסודי של קירות, החלפת ריצוף, חלונות, דלתות וכדומה. כמו כן, לעיתים בעבודות אלו עולה בצורך בהחלפת תשתיות הבית, למשל החלפת צנרת ברזל בצנרת פלסטיק, החלפת מערכות מיזוג, יצירת נקודות תקשורת ולרשת האינטרנט וחיבור חשמל תלת פאזי.

לא אחת חלוקת פנים של דירות ישנות בתל אביב אינה תואמת צרכים עכשוויים, ויש צורך לתכנן מחדש את החלל. למשל, בדירות ישנות רבות המטבח תוכנן כחדר נפרד וקטן המנותק משאר חלקי הבית, ויש צורך לפתוח אותו ולחברו למרחבים משותפים כמו הסלון ופינת אוכל. כמו כן בדירות ישנות רבות יש רק חדר שירותים ורחצה אחד, ולכן יש צורך בהוספת עוד חדר רחצה ושירותים שצמוד ליחידת ההורים.

דוגמא לעיצוב פנים של דירה ישנה בתל אביב

דוגמא אחת מיני רבות לעיצוב פנים של דירה ישנה בתל אביב, פרי עבודתה של אריאלה ענבר, הינה דירה בת חמישים שנה שמעולם לא שופצה, שיועדה לזוג עם תאומים וגם כלב. הדירה תוכננה באופן המשלב קו מודרני עם פרטי וינטאג' באופן שיתאים לצרכים שונים של הדיירים.

בתור התחלה, בהיותו בית ישן היה צורך בשיפוץ יסודי ובהחלפת כל התשתיות שלו, לרבות תשתיות מים, ביוב, חשמל, מערכות מיזוג וכן החלפת ריצוף ודלתות. כמו כן המבואה והמטבח נפתחו לסלון, וכך נוצר מרחב מרווח ומואר המאפשר קשר בין בני המשפחה בחללים השונים. לחדר השינה של ההורים חובר חדר שירותים ונפתחה מרפסת השירות, ובכך נוצר חדר הורים גדול ונוח. בנוסף, בבית בוצעו עבודות נגרות רבות בהתאמה אישית לממדי הדירה וצורכי אחסון.  בכל הדירה נעשה שימוש בריהוט קיים שמוקם מחדש עם השלמות של סטיילינג, ואפילו הכלב זכה אף הוא לחדרון משלו צמוד למטבח. לכניסה לפרוייקט לחץ כאן.

לשירותי מעצבת פנים מומלץ בתל אביב

להזמנת שירותי מעצבת פנים מומלצת בתל אביב, ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם משרדה של אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com.

דילוג לתוכן