1

מתעניינים בשיפוץ הדירה שלכם בתל אביב?
אם אתם גרים בתל אביב ומבקשים לשפץ את הדירה הישנה שלכם, כדאי שתפנו אל מעצבת פנים בתל אביב שהינה מקצועית ומנוסה, המכירה היטב את העיר על מאפייני הבניה שלה, לצד היכרות מעמיקה עם אנשי מקצוע, ספקים וחנויות.

הקשר בין מיקום לזמינות
אחד הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת מעצבות פנים במרכז הוא מידת זמינותן ויכולתן לספק מענה מיידי לכל בעיה. את רמת הזמינות יש לברר עוד בשלבים הראשוניים, תוך בחינה של מידת הליווי והמעורבות של המעצבת בפרויקט. המעורבות יכולה להתחיל בייעוץ לקראת השיפוץ או לכלול גם תכנון, מעורבות בבחירת אנשי מקצוע ועד ליווי פרויקט השיפוץ בפועל. חשוב לציין כי מידת הזמינות היא גם עניין גיאוגרפי, ולכן גם מעצב זמין עם רצון טוב המתגורר במקום מרחוק, יתקשה לספק מענה מידיי לבעיות הצצות בשטח. לכן חשוב לבחור מעצבת פנים במרכז שפעילותה ממוקדת בתל אביב, אשר תציג רמה גבוהה של זמינות במהלך השיפוץ ותוכל להיענות במהירות לכל בעיה שעולה.

הקשר בין בחירת ספקים למיקום השיפוץ
קריטריון נוסף בבחירת מעצבת פנים שפועלת באזור המרכז, הינו מידת היכרותה ושיתופי הפעולה שלה עם בעלי מקצוע זמינים מהאזור. בעלי מקצוע שמכירים היטב את סוגי הבניינים והתשתיות שאפיינו את הבנייה בתל אביב בראשית דרכה. זאת לצד היכרות עם חנויות וספקים מומלצים לרכישת כל הנדרש לבית החל מריצוף, דרך כלי סנטריה ועד לפריטי ריהוט, יגרמו שלא תצטרכו להתרוצץ במקומות שונים בארץ והכל יהיה קרוב ונגיש.

הקשר בין ניסיון בשיפוץ לדירות ישנות בתל אביב
חשוב להבין כי עיצוב בית או דירה יד שנייה שונים מעיצוב של דירה חדשה שקונים. שיפוץ של בית ישן יתמקד בעבודות להחלפת תשתיות, ובתכנון מיטבי של שטח הדירה. מכיוון שמרבית הדירות בתל אביב ישנות והתכנון שלהם אינו עכשווי אלא לפי אמות המידה שהיו קיימות לפני עשרות שנים, הן נדרשות בפעולות שיפוץ נרחבות שכאלה. לכן, כאשר אתם מחפשים מעצבות פנים בתל אביב לשיפוץ הבית הישן, חשוב שתבדקו את מידת ניסיונן המעשי בתכנון ועיצוב דירות כאלה.

בואו להכיר מעצבת פנים במרכז שהינה מומלצת, מנוסה ומקצועית בליווי שיפוצי דירות בתל אביב! לעבור לפרויקט לדוגמה של דירה ישנה בתל אביב לחץ כאן. בכל שאלה צרו קשר עם אריאלה ענבר בטלפון 054-5958933 או במייל ariela.inbar@gmail.com

דילוג לתוכן